אודות לביא

לביא הינה חברת בנייה ירושלמית בוטיקית, המתמחה בהתחדשות עירונית.
החברה הוקמה על ידי מיזוג שתי חברות בעלות ותק – חברת “גלנח” וחברת “Élan Global Group”.

שתי החברות מציעות לכם ניסיון מצטבר של למעלה מ-50 שנה בייזום ובניהול של פרויקטים רבים ומגוונים בארץ ובחו”ל.
ערכי החברה נעים בין בנייה איכותית ומיומנות גבוהה, לשירות אישי, משפחתי ונאמן.

גלנח התחדשות עירונית בע"מ

חברת גלנח, בבעלתו מר חגי גלקופ, היא חברת השקעות בנדל”ן ירושלמית העוסקת בהתחדשות עירונית למעלה מ-20 שנה. החברה הוקמה על ידי מר נח גלקופ ז”ל, אשר היה מוותיקי הקבלנים בירושלים, למען איגוד האחזקות המשפחתיות בתחומי הבנייה הנדל”ן והמלונאות.

משפחת גלקופ הייתה בעלים של בתי מלון וקניונים באירופה, ולפני כעשר שנים החלה בהובלת חגי להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית בירושלים דרך שותפות בפרויקט המקשר – פרויקט הפינוי בינוי הראשון בירושלים, דבר שנתן לחברה ניסיון רב בתחום סבוך זה.

חגי ממשיך את דרכו של אביו ז”ל אשר רכש את שמו המצויין כשהחל לפעול כבר בשנות החמישים, והיה בעלים ושותף במשך עשרות שנים של חברת “גלנור בינוי ופיתוח”, ו”החברה לבניין מלון הנביאים”.

כיום מוביל חגי באמצעות ״גלנח התחדשות עירונית בע”מ״ ו”לביא התחדשות עירונית” פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים.

ELAN GLOBAL GROUP

Élan Global Group הוקמה בשנת 1961 והייתה מעורבת בתמ”א 38 הראשון מסוגו בירושלים. לקבוצה פורטפוליו מרשים בתחום הנדל״ן, בעיקר בשוק הצומח של ארצות הברית וכן בישראל באזורי הביקוש האטרקטיביים ביותר; בכך ממקסמת הקבוצה את פוטנציאל ההשבחה מכל נכס ונכס, ונהנית מאיתנות פיננסית.

בשנים האחרונות מעורבת Élan Global Group במספר מיזמי התחדשות עירונית אליהם מביאה את הסטנדרטים הגבוהים של איכות, תכנון וניהול בשיטה האמריקאית.

הערכים שלנו

שירות אישי ונאמן

יצירת חיבור עם הדיירים, שמירה על שקיפות ואמינות ושירות אישי וחם, הם הדברים שמובילים אותנו. אנו דואגים לכל הצרכים ונמצאים איתכם לאורך כל הדרך בשביל שאתם תדעו שיש לכם על מי לסמוך.

שמירה על הצביון הירושלמי

כירושלמים גאים אנו דואגים לבטא את הירושלמיות שלנו בכל פרויקט שאנו מבצעים. ולכן אנו מתמחים בפרויקטים בוטיקיים, קטנים וייחודיים ולא גורדי שחקים.

ביטחון ויציבות כלכלית

לחברת לביא ושותפיה, הון עצמי ומוניטין רב שנים המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים של מאות מיליוני שקלים, מה שמעניק לכם ראש שקט לאורך כל שלבי בניית הפרויקט.

הצוות שלנו

ilan

אילן גולדשטיין

בעלים

hagay

חגי גלקופ

מנכ״ל

woman

יפי דויטש

מנהלת פרויקטים

היועצים שלנו

יגאל ארנון

עו״ד

איתמר רואי

עו״ד

ביטמן בן צור

אדריכלים

גיל יזרעאלי

שמאי

משה אלבוחר

יועץ תנועה

השירותים שלנו

יכולות ייזום והשבחה

לחברה יכולות מוכחות בעסקאות מורכבות ובהתנהלות מול הדיירים.

ביצוע מהיר

בזכות הניסיון רב השנים והידע המקצועי הרב, חברת לביא מעניקה לכם לו”ז מדויק והתחייבות להשלמת הפרויקט במהירות הגבוהה ביותר בכדי שאתם תיהנו מביתכם החדש כמה שיותר מהר.

בנייה איכותית

חברת לביא מתפארת בבנייה איכותית. בזכות אנשי מקצוע איכותיים וסטנדרטים גבוהים העומדים בתקני הבנייה המחמירים ביותר, אתם נהנים מאיכות בנייה ללא פשרות.

שיטות עבודה מתקדמות

חברת לביא דואגת להיות בחזית הבנייה המתקדמת, ומשתמשת בשיטות עבודה חדשניות, כאשר תהליכי העבודה ממוחשבים ומאפשרים שליטה מלאה על התקדמות הפרויקט.

דילוג לתוכן